Archiv

27.8.2016 - Baletní galavečer

BALETNÍ GALAVEČER V ZÁMECKÉM PROSTŘEDÍ

Plumlovský zámek připravuje opět na hradozámeckou noc opravdu netradiční a vyjímečný program. I letos zde proběhne unikátní charitativní projekt Baletní Galavečer pod širým nebem s výběrem toho nejlepšího ze světových baletů na podporu revitalizace této kulturní památky, na který si Vás dovolujeme pozvat . Taneční show v režii a choreografii Roberta Balogha a v podání baletního souboru Moravského divadla Olomouc se uskuteční v sobotu 27.srpna 2015 ve 20 hodin na zámku Plumlov.

 

POZVÁNKA ZDE!

 

Více informací o vstupenkách na telefonním čísle:  +420 732 647 877

Vstupné :
Sektor A: 450,-Kč ( 1-6 řada)
Sektor B: 300,- Kč (7-14 řada)
Sektor C: 150,-Kč (15-18 řada)

BALETNÍ GALAVEČER V ZÁMECKÉM PROSTŘEDÍ

Plumlovský zámek připravuje opět na hradozámeckou noc opravdu netradiční a vyjímečný program. I letos zde proběhne unikátní charitativní projekt Baletní Galavečer pod širým nebem s výběrem toho nejlepšího ze světových baletů na podporu revitalizace této kulturní památky, na který si Vás dovolujeme pozvat . Taneční show v režii a choreografii Roberta Balogha a v podání baletního souboru Moravského divadla Olomouc se uskuteční v sobotu 27.srpna 2015 ve 20 hodin na zámku Plumlov. Tento unikátní projekt spojující krásu plumlovského zámku s krásou tanečního umění byl vytvořen ve spolupráci s baletním souborem Moravského divadla Olomouc za finančního přispění Olomouckého kraje. Záštitu nad Baletním galavečerem převzal náměstek hejtmana Olomouckého kraje Mgr. Radovan Rašťák.

Program je zatím ještě tajemstvím, diváci však uvidí výběr z těch nejznámějších scén z klasických, neoklasických i moderních baletů. Můžeme však prozradit již nyní, že mimo jiné uvidí také např. baletní inscenaci Dumasova románu o nešťastné lásce DÁMU S KAMÉLIEMI na hudbu Sergeje Rachmaninova a Frederyka Chopina, jejíž uvedení mělo letos v Moravském divadle Olomouc premiéru či taneční ztvárnění nestárnoucích melodií slavné britské formace QUEEN -The show must go on!, která se letos vrátila v celovečerní a obměněné podobě na jeviště Moravského divadla Olomouc. V hlavní roli frontmana skupiny vystoupí opět charismatický tanečník Ivo Jambor.

Mezi významné hosty večera bude možná i letos patřit bývalý tajemník a blízký přítel Freddieho Mercuryho Peter Freestone, který se mimo jiné také podílel na přípravě nového libreta.

Výjímečnost tohoto projektu tkví také v tom, že pro tento účel bude na nádvoří zámku postaveno specialní jeviště a hlediště, využívající dominantu nasvíceného zámku jako kulisu celého představení. V případě nepříznivého počasí budou k dispozici pláštěnky. Pro diváky bude zajištěno i malé pohoštění v kamenném sále na nádvoří zámku.Přijděte si tedy vychutnat tuto nevšední a netradičně podmanivou atmosféru. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

S pozdravem Ing.Edita Lachmanová a Mgr.Robert Balogh,

Art.D.