Archiv

9.6.2018 - Fashion show pro zámek Plumlov

PLAKÁT ZDE !

 

 

CHARITATIVNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

pro Zámek PLUMLOV se opět blíží ! Zámek Plumlov bude i letos patřit módě a eleganci. Dne 9.6. v 16 hodin zde proběhne netradiční akce GALA FAHSION SHOW - charitativní módní přehlídka

(dále GFS) pořádaná v rámci programu hodnotných kulturních aktivit v Olomouckém kraji. Záštitu nad touto akcí převzala senátorka za Olomoucký kraj Božena Sekaninová.

Jedná se již o sedmý ročník oblíbené akce právě zde na zámku. Nově je v letošním roce spojena s druhou velkou akcí, která byla již úspěšná v Moravském městě Litovel. GFS spojuje nejen krásu žen, módu, hudbu či tanec s krásou nenapodobitelných kulis zámeckých prostor, ale také především podporuje naší regionální památku a dominantu – zámek Plumlov. Všichni účinkující a významné osobnosti tedy svou účastí podporují tuto dobrou myšlenku a pomáhají tak zvýšit finanční výtěžek pro plumlovský zámek.

Hlavním programem bude již tradičně módní přehlídka naší velmi úspěšné Fashion

Designerky Marty Musilové, která nám představí to nejnovější ze svých kolekcí a chystá si pro nás opět speciální překvapení. Můžeme se těšit na úžasné modely nositelné pro každou příležitost, v každém věku a ještě si udělat jedinečnou radost, odnést si domů něco nového do svého šatníku. Spolupráce s paní Musilovou navazuje na úspěšnost předešlých ročníků, obě nás spojuje totiž především nadšení pro dobrou věc a srdcová záležitost - plumlovský zámek.

Tradiční přehlídka dobových kostýmů bude letos v duchu období oslavující letošní výročí první republiky , kdy návštěvníci nakouknou trochu do moderny a tzv twenties, tedy doby charlestonu a jazzu,a u nás ještě doznívající secese.

Součástí programu bude take tvůrčí a modelová přehlídka studentů školy Artecon.

Na návštěvníky bude čekat jako vždy bohatý doprovodný program , ať již v podobě tanečního či hudebního vystoupení. Pozvání přijala známá operní pěvkyně Tereza Mátlová. Akci moderuje herečka a zpěvačka Dagmar Zázvůrková , kterou můžete znát například z filmu Jak básníci čekají na zázrak, seriálu Modrý kód, Na vodě nebo Ohnivý kuře.

Akce se bude konat na nádvoří zámku či případně ve svatebním sále.

Přijděte si tedy každý najít tu svou inspiraci ,užít netradiční odpoledne !

S pozdravem Ing.Edita Lachmanová a vedení zámku Plumlov