Restaurace a pohostinství

Vysoký zámek - sál

Zámecká kavárna

Kavárna se nachází v pravé zadní části nádvoří Plumlovského zámku.
V příjemném a stylovém prostředí kavárny je pro vás připraven široký výběr plantážní a ochucené kavy z celého světa (celkem přes 50 druhů).
Dále nabízíme velký výběr teplých nápojů, z nichž za ochutnání stojí zejména poctivá horká čokoláda (žádná instantní umělina!) nebo pravý ibiškový čaj, dovážený přímo z Egypta. Ze studených nápojů můžete ochutnat například mléčné nebo zmrzlinové koktejly, vynikající frappé nebo osvěžující vodu s čerstvě vymačkanou citronovou šťávou. K zakousnutí nabízíme řadu dezertů, pohárů nebo palačinky.

Vysoký zámek - sál

Kamenný sál

Pod kavárnou se nachází příležitostné občerstvení, tzv. KAMENNÝ SÁL, kde se můžete občerstvit výběrem slaných jídel, např. pikantní přihřátý hermelín, tousty, zapečená tortilla, pizza, utopenci, atd. Zapít vše můžete výborným pivem. V sále se konají koncerty, divadelní představení a vernisáže všeho druhu.

Vysoký zámek - sál

Obchůdek pro radost

najdete v průjezdu před pokladnou zámku. Na skromném prostoru můžete najít obrovskou nabídku suvenýrů, keramiky, starého nádobí a také přírodní kosmetiky, medoviny a vína.

Provozní doba

duben,
říjen

sobota,
neděle

13:00-18:00

květen,
červen, září

sobota,
neděle

10:00-18:00

červenec,
srpen

denně mimo
pondělí

10:00-18:00

Kontakt

tel.: +420731061871

e-mail: iveta-valentova@centrum.cz

web: www.cafe-walenta.cz